Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!
Strona Główna · Poradniki · Download · Forum · Linki · FAQ Sierpień 21 2017 13:51:58
Zobacz Temat
cod2mod - Jedyny polski portal wyłącznie nt. tworzenia map i modów do Call of Duty 2 | Pomoc | Pomoc z CoD2 Radiant
Autor Tworzenie moda
~jacawmb
Użytkownik

Dodane dnia 21-04-2010 19:54
Witam . Chcialbym zrobic wlasny mod. Moze mi ktos opisać w pkt od czego należy zacząc i co pokolei mam robic ? smiley Dodam ze jestem totalnym newbie w tej dziedzinie smiley dzieki pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Tworzenie moda
@explo32wunderwaffe
Super Administrator

Dodane dnia 02-05-2011 15:32
Wszystko zależy od tego jaki to ma być mod.

(Przepraszam za późną odpowiedź, ale nie zaglądałem za bardzo na forum.)

Jeśli chcecie, to w tym temacie możecie się pytać, od czego zacząć robienie własnego moda. Oczywiście najpierw napiszcie, jaki to ma być mod i ile umiecie smiley

Edytowane przez explo32wunderwaffe dnia 25-08-2010 00:14
3212459 explo32wunderwaffe lukaszu www.usmc-clan.tk Wyślij Prywatną Wiadomość
~DraGoN
Użytkownik

Dodane dnia 04-05-2011 20:58
Mod z shopem smiley
Nic nie umiem ;p
@explo32wunderwaffe
Super Administrator

Dodane dnia 05-05-2011 14:56
No to ja ci nie pomogę xD może Tomalla, on się zna na skryptowaniu. Ale oczywiście nie licz, że ktoś to za ciebie zrobi. Musisz od siebie trochę pracy włożyć. Na początek p;roponuję, byś poprzeglądał skrypty różne i zobaczył, jak działają smiley

~rbk
Użytkownik

Dodane dnia 22-08-2011 18:46
Mam moda Hide n Seek. Zrobiłem menu na v , lecz nasuwa się pytanie ... skąd wziąść skrypty ... xD Ktoś help me ? ;d męczę się już 2 tyg ;d
@explo32wunderwaffe
Super Administrator

Dodane dnia 22-08-2011 21:34
a znasz angielski? na modsonline.com jest bardzo dużo doświadczonych skrypterów

Edytowane przez explo32wunderwaffe dnia 22-08-2011 21:34
^Tomalla
Administrator

Dodane dnia 23-08-2011 13:10
Masz moda, a nie masz skryptów? Jeżeli dobrze pamiętam, to mod Hide and Seek nie został opublikowany i można w niego grać tylko na paru serwerach. Daj trochę szczegółów o tym, jak znalazłeś się w posiadaniu tego "moda" smiley

=-.-=-.-=-.-=-.-=-.-=
Stary wyjadacz CoD2
~rbk
Użytkownik

Dodane dnia 23-08-2011 13:41
Bardzo się naszukałem tego moda. Myślałem, że go nigdy nie znajdę. Jak już znalazłem, to już musiał być jakiś uszkodzony lub bez skryptów. Na szczęście kumpel nigdy nie usuwa modów. Przesłał mi mod hns, na którym kiedyś ciągle graliśmy. Postanowiłem odpicować tego moda, dodałem parę nowszych obiektów, knif i takie tam małe poprawki. Niestety ciągle się człowiek uczy, a google nie pomagają ;/
^Tomalla
Administrator

Dodane dnia 23-08-2011 14:07
A sprawdziłeś, czy ten "mod" to nie jest przypadkiem wersją client-side? Skrypty nowych rzeczy znajdują się zazwyczaj właśnie w części server-side ( po stronie serwera ), które z oczywistych względów nie są udostępniane klientom. Klienci natomiast ściągają wersję client-side, która zazwyczaj zawiera zasoby które ciężko byłoby streamować.

=-.-=-.-=-.-=-.-=-.-=
Stary wyjadacz CoD2
~rbk
Użytkownik

Dodane dnia 23-08-2011 14:12
Wszystkie skrypty były w tym modzie udostępnione. Ten mod miał gdzieś z 2 lata i chyba nie wiedzieli co to zabezpieczenia. Podpowiem, że to mod Trixxego.
-------------------
Może byłby ktoś mi w stanie pomóc ;d
Edytowane przez rbk dnia 23-08-2011 17:09
@explo32wunderwaffe
Super Administrator

Dodane dnia 23-08-2011 22:26
chodzi ci o ten mod prawda?
http://www.youtube.com/watch?v=ZyJK0oobMGs

~rbk
Użytkownik

Dodane dnia 24-08-2011 13:03
Tak. Tylko w tym modzie jest odliczanie przy next round. Seekersi mają blocka na 10 sekund jest takie wielkie odliczanie, a w tym samym czasie Hidersi się chowają ;p

Znalazłem filmik niechcący przeze mnie nagrany mojego moda ;d

http://www.xfire.com/video/4c90a9/
^aquaaa12
Administrator

Dodane dnia 12-02-2012 12:49
Powiem ci tak.

Jeżeli chcesz shopa zrobić to musisz się sporo nauczyć. Ponieważ bez money shopa nie zrobisz smiley Spróbuje opublikować to w moich poradnikach.

Pozdrawiam smiley
~BrOna
Użytkownik

Dodane dnia 26-05-2012 18:50
Jak przeczytałem w tym temacie można prosić o pomoc przy tworzeniu moda, chciałbym zrobić prostego rank moda na sd, przeczytałem tematy o skryptowaniu i myślę że w miarę ogarniam, także kończę 1 rok na programowaniu więc trochę z C++ umiem. Mamy na sd pam moda i kilka dodatków ode mnie typu skiny i trochę zmieniony skrypt pama.
Skocz do Forum: