Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!
Strona Główna · Poradniki · Download · Forum · Linki · FAQ Luty 22 2017 23:03:58
Zobacz Temat
cod2mod - Jedyny polski portal wyłącznie nt. tworzenia map i modów do Call of Duty 2 | Pomoc | Wszystko
Autor Problem z botami na 1.3
~hermes
Użytkownik

Dodane dnia 22-02-2014 10:40
Witam

Mam problem a mianowicie nie mogę dodać botów na server 1.3 (komenda set scr_testclients x). Jeżeli ktoś wie czemu tak jest to prosił bym o pomoc smiley.

Pozdrowienia
HermeS
kangoro123 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Problem z botami na 1.3
^Tomalla
Administrator

Dodane dnia 24-02-2014 19:26
Jeżeli twój serwer jest czysty, tj. nie masz żadnych modów, komenda scr_testclients nic nie będzie robiła, bo jest ... domyślnie zablokowana. Jeżeli chcesz ją odblokować wystarczy tylko odkomentować jedną linijkę w skryptach smiley

Przykładowe "odblokowanie" komendy dla trybu DM: w pliku maps\mp\gametypes\dm.gsc masz komentarz w linijce 149. Jak ją odkomentujesz, wszystko powinno być w porządku. Analogicznie jest dla każdego innego trybu. Pozdrawiam smiley

=-.-=-.-=-.-=-.-=-.-=
Stary wyjadacz CoD2
Wyślij Prywatną Wiadomość
~hermes
Użytkownik

Dodane dnia 26-02-2014 18:15
Tomalla O tym że Domyślnie jest zblokowana wiem :) . Mam wszystko odblokowane i nadal nic ( server z modami). poszedłem innym tropem ( możliwe że jakimś cudem popełniłem błąd w skryptowaniu. Więc stworzyłem nowy server Bez modow ( usunąłem // w pliku głównum gry sprzed [thread maps\mpgametypes\_teams:add....();. Lecz ku mojemu zaskoczeniu na tym serverze także nie zadziałało . Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł czemu nie działa proszę o pomoc :)

Pozdrowienia,
\HermeS
^Tomalla
Administrator

Dodane dnia 02-03-2014 16:46
Hmm, to musiałbym postawić jakiś testowy serwer i przetestować to. Będzie to problematyczne o tyle, że CoD2 ostatnio uruchamiałem dobry kawał czasu temu i nie wiem gdzie go mam smiley Zobaczę.

=-.-=-.-=-.-=-.-=-.-=
Stary wyjadacz CoD2
Wyślij Prywatną Wiadomość
~hermes
Użytkownik

Dodane dnia 02-03-2014 20:19
Był bym wdzięczny smiley.
Skocz do Forum: