Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować. Można to zrobić TUTAJ
Zapraszamy także na Forum
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!
Strona Główna · Poradniki · Download · Forum · Linki · FAQ Grudzień 12 2017 18:48:29
Zobacz Temat
cod2mod - Jedyny polski portal wyłącznie nt. tworzenia map i modów do Call of Duty 2 | Pomoc | Wszystko
Autor Zapisywanie Broni w menu
~DuzyJohny
Użytkownik

Dodane dnia 14-09-2016 17:22
Witam, nie wiem za bardzo czy ktos tu jeszcze funkcjonuje ale mam problem...
Mianowicie chcialbym zrobic cos takiego:
Wchodze na serwer, wybieram bron i w tym menu chcialbym zapisac bron, To znaczy: Wybieram bron Np kar98k, ta bron sie zapisuje ale jeszcze sie nie spawnie, po wybraniu broni i jej zapisie otwiera mi sie menu ze skinami, tu takze wybieram skin i on sie zapisuje, po czym cofa mnie do weapons_american(w moim przypadku weapons_hunzom) i jest tam przycisk SPAWN po kliknieciu w niego Wiadome juz co sie dzieje.. Po prostu sie spawnuje z wybranym skinem oraz Bronia. Mam nadzieje ze ktos tutaj racjonalnie mi wyjasni lub tez pokaze jak to zrobic... Mam tez nadzieje ze ktos do odczyta smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Zapisywanie Broni w menu
~hermes
Użytkownik

Dodane dnia 17-09-2016 14:23
Witam ,
W sumie to już parę ładnych lat nie bawiłem się w skryptowanie w cod2 . Według mnie to nie było by to takie trudne . Wystarczyło by dodać odnośnik do nowo utworzonego <<Menuresponse>> chyba tak to się nazywało , i tam dokonać zapisu wartości danej broni w jakiejś fikcyjnej wartości , oraz dodać odnośnik w tym ''Responsie" do tego aby otworzone zostało Menu wyboru skina i w tym menu również za pomocą jakiejś fikcyjnej wartości zapisać to oraz dodać odnośnik do przycisku np. SPAWN . Natomiast przycisk SPAWN był by osobnym ,,Responsem" i w nim wczytać dane <<Fikcyjne wartości>> np rodzaju broni w miejsce wyboru broni z np. weapons_american , zanadto dodać wartość z wyboru skina i po kłopocie.

Pozdrawiam,
Hermes
kangoro123 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum: